Uszczelnianie okien (Warszawa)

Uszczelnianie okien i drzwi balkonowych, wymiana uszczelek oraz zabezpieczenie okien i drzwi odpowiednimi preparatami to jedna z najczęściej zamawianych usług.

Uszczelnianie okien – realizowane przez nas usługi

Uszczelnianie okien plastikowych (PCV)
Uszczelnianie okien drewnianych
Wymiana uszczelek w oknach plastikowych i drewnianych
Wymiana uszczelek w drzwiach balkonowych
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi

Kiedy zamówić uszczelnianie okien?

  • Wyczuwalna nieszczelność (wieje od okien)
  • Przeciekanie okien lub drzwi balkonowych
  • Zużyte uszczelki w oknie
  • Po wybudowaniu domu

Uszczelnianie okien PCV i drewnianych – kiedy jest potrzebne?

Uszczelnianie okien to usługa, którą zazwyczaj wykonuje się w określonych sytuacjach.

Zużyta uszczelka w oknie – w przypadku kilkuletnich okien najczęściej winą nieszczelności jest tzw. zużycie materiału. Zamykanie, otwieranie, ryglowanie okien ma wpływ na elementy konstrukcji okna. Najszybciej zużywają się uszczelki, które po dłuższym użytkowaniu mogą się wyginać i odkształcać – dlatego warto pamiętać o systematycznych przeglądach stolarki okiennej, np. po każdym sezonie zimowym.

Naprawianie błędów montażowych – zarówno okna, jak i drzwi balkonowe mogą być nieszczelne w wyniku złego montażu. Nasz serwisant zlokalizuje przyczynę problemu i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Po wybudowaniu domu – w miejscu, gdzie ościeżnica łączy się z murem, nie powinno być żadnych szczelin. Okna drewniane i okna PCV, a także drzwi balkonowe same w sobie nie gwarantują wystarczającego uszczelnienia – niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego materiału izolacyjnego.

Przez nieszczelne okna może uciekać z pomieszczenia nawet 30% ciepła! Dlatego warto zadbać o odpowiednie uszczelnienie okien. Wykonujemy również wymianę uszczelek oraz prace konserwacyjne, polegające na zabezpieczeniu okien i drzwi odpowiednimi preparatami.

Jakie materiały stosować do uszczelniania okien?

Na rynku produktów do uszczelniania okien oraz drzwi dostępnych jest wiele rozwiązań: uszczelki, taśmy, pianki, silikony, listwy. O tym, które z nich zastosować, decyduje przede wszystkim miejsce, gdzie zamontowane zostały okna lub drzwi.

Uszczelnianie okien lub drzwi od wewnątrz – najlepsze materiały do takiej izolacji to silikony, folie paroszczelne lub inne materiały paroizolacyjne.

Uszczelnianie okien lub drzwi od zewnątrz – najlepsze materiały do takiej izolacji to folie paroprzepuszczalne, taśmy z pianki lub inne materiały paroprzepuszczalne.

Mamy sprawdzony sposób działania

Kontakt telefoniczny z serwisem okien Kontaktujesz się z nami, telefonicznie lub mailowo
Zakres prac serwisowych Wspólnie ustalamy zakres prac
Usługa serwisowania okien Wykonujemy usługę, z 12 miesięczną gwarancją
Meteo

Doświadczenie potwierdzone przez naszych klientów!

Tylko sprawdzeni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem
Wystawiamy fakturę VAT na każdą wykonaną przez nas usługę
12 miesiące gwarancji
na każdą usługę
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Liza Sokołowska

Dobra solidna usługa !!!! Pan Piotr jest punktualny, świetny kontakt przed usługą. I przede wszystkim wszystkie okna i drzwi balkonowe zostały wyregulowane, uszczelki wymienione i jeszcze parę dobrych rad udzielonych. Każdemu polecam usługi firmy – usługa wykonana w regionie Pruszkowa!!!

google
Wiktor Śmietana

Wszystko super szybko i sprawnie! Serwis zablokowanego i uszkodzonego mechanizmu zrobiony w kilkadziesiąt minut. Gość miły i konkretny. Bardzo polecam! Mechanizm w starym wysłużonym oknie chodzi jak nowy.

google
Kamil Tyburski

Szybki, sprawny serwis okna. Serwisant uprzejmy oraz z dużym doświadczeniem. Ogromnie polecam!

google
Goeffrey Reinaers

Świetna obsługa i profesjonalne uszczelnienie okien. Zdecydowanie polecam!

google
Roxros5

Super robota i super profesjonalne podejście. Gorąco polecam! Naprawa trwała max. 30 min. Wszystko dokładnie wytłumaczone co się stało/co było przyczyną oraz co będzie robione. Raz jeszcze Polecam!!!

google
Jan Sabadasz 

Gorąco polecam tę firmę. Co prawda trzeba było czekać kilka dni na pierwszy wolny termin, ale naprawa i serwis 2 okien zajęła niecałe pół godziny. Cena za usługę uczciwa. Pracownik uprzejmy, pracuje bardzo czysto i rzetelnie.

google
Piotr Sobieszczak  
Serwis okien znalazłem w wyszukiwarce Google. Sugerując się dotychczas zgromadzonymi bardzo wysokimi opiniami zdecydowałem się na powierzenie zlecenia firmie Meteo. Okazało się, że był to strzał w 10! Kultura na wysokim poziomie, wykonana usługa pierwszorzędnej jakości, a co najważniejsze nie było naciągania na kwoty jak to zwykle w serwisach i usługach tego typu bywa. Pełen profesjonalizm, a osoba realizująca zlecenie godna zaufania i bardzo uczciwa. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę z pewnością wracał.
google
Jakub Małolepszy

Chciałem wymienić uszczelki okienne. Zależało mi na wcześniejszej, rozsądnej wycenie usługi oraz szybkim terminie realizacji i nie zawiodłem się. Sama wymiana również przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam

google

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie