O nas

Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie, regulacji i konserwacji okien. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
Serwisant okien przy pracy

Poznaj nas lepiej

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w ciągu wielu lat pracy, utrzymujemy nasze usługi na najwyższym poziomie. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do publicznych placówek i obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych domów i mieszkań. Na każdą wykonaną usługę serwisową udzielamy rocznej gwarancji oraz wystawiamy fakturę VAT.

19
lat
na rynku
10000
+
wykonanych prac serwisowch
100
%
satysfakcji klientów

Serwis okien PCV i drewnianych Warszawa

Nasz serwis okien świadczy usługi w Warszawie i w promieniu do kilkunastu kilometrów od stolicy. Specjalizujemy się w naprawie, regulacji i konserwacji okien oraz drzwi balkonowych. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wszelkie usterki i nieprawidłowości w działaniu okna wpływają na osłabienie funkcji termoizolacyjnej i termoochronnej – profesjonalny serwis i doradztwo po naszej stronie przywróci oknom dawną, wizualną świetność oraz wszelkie funkcjonalności.

Kobieta siedząca przy drewnianym oknie
Specjaliści wykonujący serwis okien

Dlaczego warto nas wybrać?

Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, instytucje i obiekty administracji publicznej. Usługi wyceniamy indywidualnie po krótkiej diagnostyce, która pozwala nam stwierdzić, jakie działania należy podjąć i ile finalnie będzie to kosztować. Na każdą wykonaną usługę serwisową udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Działamy już od 19 lat i możemy pochwalić się dużą grupą zadowolonych klientów!

Osoby prywatne oraz firmy, które szukają wykwalifikowanego serwisu okien lub drzwi balkonowych, zapraszamy do kontaktu. Firmom zapewniamy wystawienie faktury VAT po zrealizowanej usłudze.

Meteo

Sprawdzeni fachowcy od okien

Tylko sprawdzeni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem
Wystawiamy fakturę VAT na każdą wykonaną przez nas usługę
12 miesiące gwarancji
na każdą usługę
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Liza Sokołowska

Dobra solidna usługa !!!! Pan Piotr jest punktualny, świetny kontakt przed usługą. I przede wszystkim wszystkie okna i drzwi balkonowe zostały wyregulowane, uszczelki wymienione i jeszcze parę dobrych rad udzielonych. Każdemu polecam usługi firmy – usługa wykonana w regionie Pruszkowa!!!

google
Wiktor Śmietana

Wszystko super szybko i sprawnie! Serwis zablokowanego i uszkodzonego mechanizmu zrobiony w kilkadziesiąt minut. Gość miły i konkretny. Bardzo polecam! Mechanizm w starym wysłużonym oknie chodzi jak nowy.

google
Kamil Tyburski

Szybki, sprawny serwis okna. Serwisant uprzejmy oraz z dużym doświadczeniem. Ogromnie polecam!

google
Goeffrey Reinaers

Świetna obsługa i profesjonalne uszczelnienie okien. Zdecydowanie polecam!

google
Roxros5

Super robota i super profesjonalne podejście. Gorąco polecam! Naprawa trwała max. 30 min. Wszystko dokładnie wytłumaczone co się stało/co było przyczyną oraz co będzie robione. Raz jeszcze Polecam!!!

google
Jan Sabadasz 

Gorąco polecam tę firmę. Co prawda trzeba było czekać kilka dni na pierwszy wolny termin, ale naprawa i serwis 2 okien zajęła niecałe pół godziny. Cena za usługę uczciwa. Pracownik uprzejmy, pracuje bardzo czysto i rzetelnie.

google
Piotr Sobieszczak  
Serwis okien znalazłem w wyszukiwarce Google. Sugerując się dotychczas zgromadzonymi bardzo wysokimi opiniami zdecydowałem się na powierzenie zlecenia firmie Meteo. Okazało się, że był to strzał w 10! Kultura na wysokim poziomie, wykonana usługa pierwszorzędnej jakości, a co najważniejsze nie było naciągania na kwoty jak to zwykle w serwisach i usługach tego typu bywa. Pełen profesjonalizm, a osoba realizująca zlecenie godna zaufania i bardzo uczciwa. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę z pewnością wracał.
google
Jakub Małolepszy

Chciałem wymienić uszczelki okienne. Zależało mi na wcześniejszej, rozsądnej wycenie usługi oraz szybkim terminie realizacji i nie zawiodłem się. Sama wymiana również przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam

google