Naprawa okien Pruszków

Naprawa okien Pruszków

Świadczymy usługi serwisowania okien w Pruszkowie i okolicach. Serwis Meteo to rzetelna firma, która od wielu lat specjalizuje się w naprawie okien i drzwi balkonowych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Współpracujemy z firmami oraz klientami indywidualnymi z Warszawy i okolicznych miejscowości, w tym z Pruszkowa.

Wykonujemy profesjonalne naprawy stolarki okiennej oraz zajmujemy się konserwacją i regulację okien. Wymieniamy szyby, uszkodzone mechanizmy, zawiasy oraz okucia okienne. W zakres naszych usług wchodzi także wymiana uszczelek i regulacja zamykania okien i drzwi balkonowych. 

Pracownicy Serwisu Meteo mają duże doświadczenie zawodowe, dzięki czemu wszystkie naprawy okien oraz elementów wykończeniowych wykonują sprawnie i dokładnie. Świadczymy pełny zakres usług, wystawiamy faktury VAT oraz udzielamy gwarancji na wykonane naprawy.

Obszar działania Serwisu Meteo w Pruszkowie i okolicach to m.in. Śródmieście, Bąki, Gąsin, Malichy, Ostoja, osiedla Staszica, Parkowe i Prusa, Tworki, Wyględówek oraz Żbików.

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie