Naprawa okien Warszawa Białołęka

Naprawa okien Warszawa Białołęka

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, gdzie wciąż powstają nowe osiedla. Jeżeli mieszkasz na Żeraniu, Tarchominie lub Nowodworach i masz problem z oknami, mamy ofertę dla Ciebie. Naprawiamy okna na Białołęce i w całej Warszawie.

Serwis Meteo zapewnia fachowe doradztwo w naprawie i konserwacji okien oraz stolarki okiennej. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy – m.in. deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe.

Naszym klientom na Białołęce proponujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją okien oraz drzwi balkonowych. Wykonujemy m.in. regulację okien balkonowych i okien uchylnych, wymianę uszczelek w oknach drewnianych i pcv oraz wymianę szyb. Na zrealizowane usługi dajemy roczną gwarancję. 

Nasza oferta obejmuje wszystkie osiedla warszawskiej Białołęki, w tym Winnicę, Nowodwory, Buczynek, Świdry (Stare i Nowe), Piekiełko, Żerań, Góry Skierdowskie, Nowe Brzeziny, Dąbrówkę Szlachecką, Płudry, Henryków, Wiśniewo, Tarchomin, Choszczówkę, Łapigrosz, Różopole, Szamocin, Białołękę Dworską, Dąbrówkę Grzybowską, Marcelin, Żerań Wschodni, Aleksandrów, Annopol, Kobiałkę, Olesin, Augustówek, Mańki-Wojdy, Augustów, Brzeziny, Kąty Grodziskie, Grodzisk i Lewandów.

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie