Naprawa okien (Warszawa)

Naprawiamy wszystkie popularne usterki okien drewnianych i plastikowych oraz drzwi balkonowych.

Naprawa okien – realizowane przez nas usługi

Naprawa okien plastikowych (PCV)
Naprawa nowoczesnych okien drewnianych
Naprawa okien drewnianych starego typu
Naprawa drzwi balkonowych
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi

Usterki, które naprawiamy najczęściej

  • Niezamykające, niedomykające lub ciężko zamykające się okna
  • Obracająca się dookoła lub przeskakująca klamka
  • Zablokowane drzwi balkonowe lub okno
  • Wyraźna nieszczelność
  • Uszkodzona szyba, zawiasy lub rama okienna
  • Wady fabryczne okien i drzwi balkonowych
  • Wady montażowe okien i drzwi balkonowych
  • Zużyte lub zepsute mechanizmy, okucia bądź inne części okna

Naprawa okien PCV

Naprawa okien PCV najczęściej dotyczy problemów z otwieraniem i zamykaniem skrzydeł. Powszechne są także kłopoty z klamką – samą klamką oraz jej zasuwnicą (przekładnią). W oknach plastikowych zdarzają się także uszkodzenia okuć, zawiasów oraz samej ramy. Aby mieć pewność, że wszelkie naprawy zostaną wykonane poprawnie, najlepiej zlecić je fachowcom z naszej firmy.

Naprawa okien drewnianych

Naprawa okien drewnianych jest bardziej skomplikowana niż plastikowych, ponieważ uzależniona jest od konstrukcji okna. W nowoczesnych oknach drewnianych z szybami zespolonymi zdarzają się podobne problemy, jak w przypadku okien plastikowych, jednak zupełnie inaczej wygląda naprawa starych okien drewnianych, gdzie możemy spotkać się z tradycyjnymi szybami osadzonymi na kicie, a przede wszystkim znacznymi problemami ze szczelnością.

Naprawa drzwi balkonowych

Naprawa drzwi balkonowych to usługa, do której nasi serwisanci są wzywani dość często. Drzwi balkonowe ulegają podobnym uszkodzeniom, jak okna. Naprawy najczęściej dotyczą problemów z zamykaniem i domykaniem skrzydła drzwi, klamką i zasuwnicą oraz szczelnością drzwi.

W każdej z tych sytuacji warto zamówić profesjonalny serwis okien. Dlaczego? Próby naprawy okna na własną rękę mogą trwale uszkodzić jego elementy i mechanizmy, a w konsekwencji będzie ono do wymiany. By uniknąć wysokich kosztów z tym związanych, wszelkie prace związane z serwisowaniem okien warto powierzyć specjalistom.

Naprawa okien – jak często jest potrzebna?

Częstotliwość naprawy okien zależy od rodzaju usterki, z jaką musi zmierzyć się nasz serwisant.

Wymiana okuć  – częstotliwość takiej naprawy zależy od wielu czynników, m.in. od wymiarów (okno czy drzwi balkonowe), materiału (drewno czy PCV) i ciężaru oraz powierzchni skrzydeł.

Wymiana uszczelnienia – szacuje się, że żywotność prawidłowo użytkowanych i regularnie konserwowanych uszczelek w oknach to maksymalnie 10 lat. Istnieje szereg czynników, które przyspieszają konieczność ich wymiany. Są to przede wszystkim intensywność eksploatacji (im większa, tym częściej należy wymieniać uszczelnienie) oraz nieprawidłowe zabezpieczenie okien przed zimnem i wilgocią.

Ile kosztuje naprawa okien?

Wycena wszelkiego rodzaju napraw okien jest ustalana indywidualnie. Najczęściej dopiero na miejscu– u klienta – po krótkiej diagnostyce, możemy ustalić, co wymaga naprawy i ile finalnie będzie to kosztować.

Mamy sprawdzony sposób działania

Kontakt telefoniczny z serwisem okien Kontaktujesz się z nami, telefonicznie lub mailowo
Zakres prac serwisowych Wspólnie ustalamy zakres prac
Usługa serwisowania okien Wykonujemy usługę, z 12 miesięczną gwarancją
Meteo

Doświadczenie potwierdzone przez naszych klientów!

Tylko sprawdzeni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem
Wystawiamy fakturę VAT na każdą wykonaną przez nas usługę
12 miesiące gwarancji
na każdą usługę
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Liza Sokołowska

Dobra solidna usługa !!!! Pan Piotr jest punktualny, świetny kontakt przed usługą. I przede wszystkim wszystkie okna i drzwi balkonowe zostały wyregulowane, uszczelki wymienione i jeszcze parę dobrych rad udzielonych. Każdemu polecam usługi firmy – usługa wykonana w regionie Pruszkowa!!!

google
Wiktor Śmietana

Wszystko super szybko i sprawnie! Serwis zablokowanego i uszkodzonego mechanizmu zrobiony w kilkadziesiąt minut. Gość miły i konkretny. Bardzo polecam! Mechanizm w starym wysłużonym oknie chodzi jak nowy.

google
Kamil Tyburski

Szybki, sprawny serwis okna. Serwisant uprzejmy oraz z dużym doświadczeniem. Ogromnie polecam!

google
Goeffrey Reinaers

Świetna obsługa i profesjonalne uszczelnienie okien. Zdecydowanie polecam!

google
Roxros5

Super robota i super profesjonalne podejście. Gorąco polecam! Naprawa trwała max. 30 min. Wszystko dokładnie wytłumaczone co się stało/co było przyczyną oraz co będzie robione. Raz jeszcze Polecam!!!

google
Jan Sabadasz 

Gorąco polecam tę firmę. Co prawda trzeba było czekać kilka dni na pierwszy wolny termin, ale naprawa i serwis 2 okien zajęła niecałe pół godziny. Cena za usługę uczciwa. Pracownik uprzejmy, pracuje bardzo czysto i rzetelnie.

google
Piotr Sobieszczak  
Serwis okien znalazłem w wyszukiwarce Google. Sugerując się dotychczas zgromadzonymi bardzo wysokimi opiniami zdecydowałem się na powierzenie zlecenia firmie Meteo. Okazało się, że był to strzał w 10! Kultura na wysokim poziomie, wykonana usługa pierwszorzędnej jakości, a co najważniejsze nie było naciągania na kwoty jak to zwykle w serwisach i usługach tego typu bywa. Pełen profesjonalizm, a osoba realizująca zlecenie godna zaufania i bardzo uczciwa. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę z pewnością wracał.
google
Jakub Małolepszy

Chciałem wymienić uszczelki okienne. Zależało mi na wcześniejszej, rozsądnej wycenie usługi oraz szybkim terminie realizacji i nie zawiodłem się. Sama wymiana również przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam

google

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie