Naprawa okien Warszawa Bielany

Naprawa okien Warszawa Bielany

Warszawska dzielnica Bielany, to miejsce gdzie tradycyjna zabudowa miesza się ze współczesnymi inwestycjami deweloperskimi. Niezależnie od tego czy mieszkasz w kamienicy, lofcie czy na nowoczesnym osiedlu oferujemy pomoc w naprawie okien. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby każdego klienta i kompleksowo zajmiemy się konserwacją, regulacją i naprawą okien drewnianych, plastikowych oraz okien balkonowych. 

Mieszkańcom i właścicielom lokali na Bielanach służymy fachową poradą związaną z naprawą stolarki okiennej, a także wymianą szyb, uszczelek i regulacją zawiasów.  Zapewniamy profesjonalne naprawy, wykonane przez doświadczonych pracowników, którzy cieszą się zaufaniem klientów z całej stolicy. 

Nasza oferta naprawy i regulacji okien jest dostępna na całych warszawskich Bielanach. Oto obszary dzielnicy Bielany, gdzie naprawiamy okna plastikowe i drewniane:  Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Młociny, Piaski, Placówka, Radiowo, Stare Bielany, Słodowiec, Wawrzyszew, Wólka Węglowa i Wrzeciono.

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie