Instalacja elementów okiennych (Warszawa)

Instalujemy elementy okienne w oknach plastikowych (PCV), drewnianych oraz drzwiach balkonowych.

Instalacja elementów okiennych – realizowane przez nas usługi

Instalacja elementów okien plastikowych (PCV)
Instalacja elementów okien drewnianych
Instalacja elementów drzwi balkonowych
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi

Instalacja elementów okiennych w oknach PCV i drewnianych

W oknach plastikowych (PCV) i oknach drewnianych występują podobne problemy z działaniem elementów okiennych – uszkodzenia zawiasów bądź okuć, kłopoty z klamką lub jej zasuwnicą (przekładnią). Nie zawsze ich naprawa jest możliwa. W takich sytuacjach zalecamy instalację nowych elementów okiennych. Aby mieć pewność, że zostanie ona przeprowadzona poprawnie, warto zlecić ją profesjonalistom z naszej firmy.

Instalacja elementów okiennych w drzwiach balkonowych

Instalacja elementów okiennych w drzwiach balkonowych to jedna z usług, które oferuje nasz serwis okien. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku okien, tak również w drzwiach balkonowych niekiedy zachodzi konieczność montażu elementów okiennych. Na przykład, kiedy występują problemy z działaniem drzwi i zużyte elementy należy zastąpić nowymi. Jeśli twoje drzwi balkonowe nie działają poprawnie, zgłoś się do naszego serwisu okien w celu diagnostyki i naprawy usterki bądź instalacji elementów okiennych.

Odradzamy samodzielną instalację elementów okiennych. Nawet jeśli montaż wydaje się mało skomplikowany, to niewprawne działanie może doprowadzić do trwałych uszkodzeń. Aby uniknąć zbędnych kosztów, lepiej wszelkie prace powierzyć fachowcom.

Mamy sprawdzony sposób działania

Kontakt telefoniczny z serwisem okien Kontaktujesz się z nami, telefonicznie lub mailowo
Zakres prac serwisowych Wspólnie ustalamy zakres prac
Usługa serwisowania okien Wykonujemy usługę, z 12 miesięczną gwarancją
Meteo

Doświadczenie potwierdzone przez naszych klientów!

Tylko sprawdzeni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem
Wystawiamy fakturę VAT na każdą wykonaną przez nas usługę
12 miesiące gwarancji
na każdą usługę
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Liza Sokołowska

Dobra solidna usługa !!!! Pan Piotr jest punktualny, świetny kontakt przed usługą. I przede wszystkim wszystkie okna i drzwi balkonowe zostały wyregulowane, uszczelki wymienione i jeszcze parę dobrych rad udzielonych. Każdemu polecam usługi firmy – usługa wykonana w regionie Pruszkowa!!!

google
Wiktor Śmietana

Wszystko super szybko i sprawnie! Serwis zablokowanego i uszkodzonego mechanizmu zrobiony w kilkadziesiąt minut. Gość miły i konkretny. Bardzo polecam! Mechanizm w starym wysłużonym oknie chodzi jak nowy.

google
Kamil Tyburski

Szybki, sprawny serwis okna. Serwisant uprzejmy oraz z dużym doświadczeniem. Ogromnie polecam!

google
Goeffrey Reinaers

Świetna obsługa i profesjonalne uszczelnienie okien. Zdecydowanie polecam!

google
Roxros5

Super robota i super profesjonalne podejście. Gorąco polecam! Naprawa trwała max. 30 min. Wszystko dokładnie wytłumaczone co się stało/co było przyczyną oraz co będzie robione. Raz jeszcze Polecam!!!

google
Jan Sabadasz 

Gorąco polecam tę firmę. Co prawda trzeba było czekać kilka dni na pierwszy wolny termin, ale naprawa i serwis 2 okien zajęła niecałe pół godziny. Cena za usługę uczciwa. Pracownik uprzejmy, pracuje bardzo czysto i rzetelnie.

google
Piotr Sobieszczak  
Serwis okien znalazłem w wyszukiwarce Google. Sugerując się dotychczas zgromadzonymi bardzo wysokimi opiniami zdecydowałem się na powierzenie zlecenia firmie Meteo. Okazało się, że był to strzał w 10! Kultura na wysokim poziomie, wykonana usługa pierwszorzędnej jakości, a co najważniejsze nie było naciągania na kwoty jak to zwykle w serwisach i usługach tego typu bywa. Pełen profesjonalizm, a osoba realizująca zlecenie godna zaufania i bardzo uczciwa. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę z pewnością wracał.
google
Jakub Małolepszy

Chciałem wymienić uszczelki okienne. Zależało mi na wcześniejszej, rozsądnej wycenie usługi oraz szybkim terminie realizacji i nie zawiodłem się. Sama wymiana również przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam

google

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie