Wymiana szyb (Warszawa)

Nasz serwis gwarantuje wymianę i właściwy montaż szyb zwykłych i szyb zespolonych oraz optymalny wybór odpowiednich pakietów szybowych.

Wymiana szyb – realizowane przez nas usługi

Wymiana szyb w oknach plastikowych (PCV)
Wymiana szyb w oknach drewnianych
Wymiana szyb w drzwiach balkonowych
Wymiana szyb zespolonych
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi

Kiedy zamówić serwis do wymiany szyb?

Kiedy zamówić wymianę szyb? Nie trzeba wiele, by uszkodzić szybę w oknie. Wystarczy użycie zbyt dużej siły lub przypadkowe uderzenie w okno, by szyba nadawała się do wymiany. Zdarza się, że szyby zostają uszkodzone w wyniku działań czynników atmosferycznych takich jak wiatr, ale też celowo niszczone – jesteśmy również wzywani do okien i drzwi po włamaniach.

Wymiana szyb zespolonych

Jak wygląda wymiana w pakietach z dwoma lub trzema szybami? W przypadku pakietu dwuszybowego lub trzyszybowego nie istnieje możliwość wymiany tylko jednego pakietu – ponieważ są one ze sobą zespolone, konieczna jest wymiana całości. W szybach zespolonych znajduje się komora międzyszybowa wypełniona gazem (np. argonem). Jakiekolwiek uszkodzenie doprowadzić może do ulatniania się tego gazu, w efekcie czego spada skuteczność ochrony przed utratą ciepła, hałasem lub przegrzewaniem się pomieszczeń.

Wymiana szyb nie zawsze musi wiązać się z ich uszkodzeniem. Nasz serwis bywa też wzywany do wymiany szyby lub pakietu szybowego na produkt o innych właściwościach, np. szyby dźwiękoszczelne lub antywłamaniowe.

Ile kosztuje wymiana szyby w oknie?

Cena za wymianę szyby jest uzależniona od kilku czynników, dlatego zawsze ustalamy ją indywidualnie. Na koszt wpływa kilka zmiennych, z których najważniejsze to:
  • wysokość pakietu szybowego,
  • szerokość pakietu szybowego,
  • grubość pakietu szybowego,
  • liczba komór w oknie (jedna, dwie lub trzy),
  • inne, dodatkowe elementy w szybie zespolonej (np. szprosy).

Mamy sprawdzony sposób działania

Kontakt telefoniczny z serwisem okien Kontaktujesz się z nami, telefonicznie lub mailowo
Zakres prac serwisowych Wspólnie ustalamy zakres prac
Usługa serwisowania okien Wykonujemy usługę, z 12 miesięczną gwarancją
Meteo

Doświadczenie potwierdzone przez naszych klientów!

Tylko sprawdzeni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem
Wystawiamy fakturę VAT na każdą wykonaną przez nas usługę
12 miesiące gwarancji
na każdą usługę
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Liza Sokołowska

Dobra solidna usługa !!!! Pan Piotr jest punktualny, świetny kontakt przed usługą. I przede wszystkim wszystkie okna i drzwi balkonowe zostały wyregulowane, uszczelki wymienione i jeszcze parę dobrych rad udzielonych. Każdemu polecam usługi firmy – usługa wykonana w regionie Pruszkowa!!!

google
Wiktor Śmietana

Wszystko super szybko i sprawnie! Serwis zablokowanego i uszkodzonego mechanizmu zrobiony w kilkadziesiąt minut. Gość miły i konkretny. Bardzo polecam! Mechanizm w starym wysłużonym oknie chodzi jak nowy.

google
Kamil Tyburski

Szybki, sprawny serwis okna. Serwisant uprzejmy oraz z dużym doświadczeniem. Ogromnie polecam!

google
Goeffrey Reinaers

Świetna obsługa i profesjonalne uszczelnienie okien. Zdecydowanie polecam!

google
Roxros5

Super robota i super profesjonalne podejście. Gorąco polecam! Naprawa trwała max. 30 min. Wszystko dokładnie wytłumaczone co się stało/co było przyczyną oraz co będzie robione. Raz jeszcze Polecam!!!

google
Jan Sabadasz 

Gorąco polecam tę firmę. Co prawda trzeba było czekać kilka dni na pierwszy wolny termin, ale naprawa i serwis 2 okien zajęła niecałe pół godziny. Cena za usługę uczciwa. Pracownik uprzejmy, pracuje bardzo czysto i rzetelnie.

google
Piotr Sobieszczak  
Serwis okien znalazłem w wyszukiwarce Google. Sugerując się dotychczas zgromadzonymi bardzo wysokimi opiniami zdecydowałem się na powierzenie zlecenia firmie Meteo. Okazało się, że był to strzał w 10! Kultura na wysokim poziomie, wykonana usługa pierwszorzędnej jakości, a co najważniejsze nie było naciągania na kwoty jak to zwykle w serwisach i usługach tego typu bywa. Pełen profesjonalizm, a osoba realizująca zlecenie godna zaufania i bardzo uczciwa. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę z pewnością wracał.
google
Jakub Małolepszy

Chciałem wymienić uszczelki okienne. Zależało mi na wcześniejszej, rozsądnej wycenie usługi oraz szybkim terminie realizacji i nie zawiodłem się. Sama wymiana również przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam

google

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie