Wymiana lub naprawa elementów okiennych (Warszawa)

Naprawiamy wszystkie najczęstsze usterki elementów okiennych, a także – jeśli jest taka konieczność – dokonujemy ich wymiany.

Wymiana lub naprawa elementów okiennych – realizowane przez nas usługi

Wymiana lub naprawa elementów okien plastikowych (PCV)
Wymiana lub naprawa elementów nowoczesnych okien drewnianych
Wymiana lub naprawa elementów okien drewnianych starego typu
Wymiana lub naprawa elementów drzwi balkonowych
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi

Usterki, które naprawiamy najczęściej

  • Obracająca się dookoła lub przeskakująca klamka
  • Uszkodzone zawiasy lub rama okienna
  • Zużyty lub zepsuty mechanizm okienny
  • Zużyte lub uszkodzone okucia bądź inne części okna

Wymiana lub naprawa elementów okiennych w oknach PCV i drewnianych

Problemy, które występują  oknach plastikowych (PCV) i nowoczesnych oknach drewnianych, są do siebie podobne – niewłaściwe działanie mechanizmu okiennego, uszkodzenia zawiasów, okuć czy kłopoty z klamką lub jej zasuwnicą (przekładnią). Nie zawsze jednak naprawa elementów okiennych jest możliwa – w takich sytuacjach dokonujemy ich wymiany.

Aby mieć pewność, że naprawa i wymiana elementów okiennych zostanie wykonana poprawnie, zleć ją fachowcom z naszej firmy.

Wymiana lub naprawa elementów okiennych w drzwiach balkonowych

Wymiana lub naprawa elementów okiennych w drzwiach balkonowych jest jedną z usług, które oferuje nasz serwis okien. Elementy drzwi balkonowych ulegają uszkodzeniom i zużyciu podobnie jak elementy w oknach – pojawiają się problemy z działaniem mechanizmu drzwi balkonowych, klamka nie funkcjonuje prawidłowo, uszkadzają się okucia itp. Jeśli naprawa elementów okiennych nie jest możliwa, proponujemy ich wymianę na nowe.

Odradzamy przeprowadzanie samodzielnych napraw elementów okiennych. Próby wykonania naprawy na własną rękę mogą spowodować trwałe uszkodzenia, które pogorszą sytuację i skutkować będą koniecznością wymiany. Aby uniknąć zbędnych kosztów, lepiej wszelkie prace powierzyć profesjonalistom.

Jak często jest potrzebna wymiana lub naprawa elementów okiennych?

Częstotliwość wymiany lub naprawy elementów okiennych zależy od rodzaju występującego problemu, ale też od wielu innych czynników, takich jak wymiary okna bądź drzwi balkonowych, materiału, z jakiego są wykonane, ciężaru, powierzchni skrzydeł czy częstotliwości eksploatacji.

Nawet w przypadku, gdy żadne problemy nie występują, wymiana niektórych elementów może być konieczna – przykładowo maksymalna żywotność prawidłowo użytkowanych i regularnie konserwowanych uszczelek wynosi 10 lat.

Mamy sprawdzony sposób działania

Kontakt telefoniczny z serwisem okien Kontaktujesz się z nami, telefonicznie lub mailowo
Zakres prac serwisowych Wspólnie ustalamy zakres prac
Usługa serwisowania okien Wykonujemy usługę, z 12 miesięczną gwarancją
Meteo

Doświadczenie potwierdzone przez naszych klientów!

Tylko sprawdzeni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem
Wystawiamy fakturę VAT na każdą wykonaną przez nas usługę
12 miesiące gwarancji
na każdą usługę
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Liza Sokołowska

Dobra solidna usługa !!!! Pan Piotr jest punktualny, świetny kontakt przed usługą. I przede wszystkim wszystkie okna i drzwi balkonowe zostały wyregulowane, uszczelki wymienione i jeszcze parę dobrych rad udzielonych. Każdemu polecam usługi firmy – usługa wykonana w regionie Pruszkowa!!!

google
Wiktor Śmietana

Wszystko super szybko i sprawnie! Serwis zablokowanego i uszkodzonego mechanizmu zrobiony w kilkadziesiąt minut. Gość miły i konkretny. Bardzo polecam! Mechanizm w starym wysłużonym oknie chodzi jak nowy.

google
Kamil Tyburski

Szybki, sprawny serwis okna. Serwisant uprzejmy oraz z dużym doświadczeniem. Ogromnie polecam!

google
Goeffrey Reinaers

Świetna obsługa i profesjonalne uszczelnienie okien. Zdecydowanie polecam!

google
Roxros5

Super robota i super profesjonalne podejście. Gorąco polecam! Naprawa trwała max. 30 min. Wszystko dokładnie wytłumaczone co się stało/co było przyczyną oraz co będzie robione. Raz jeszcze Polecam!!!

google
Jan Sabadasz 

Gorąco polecam tę firmę. Co prawda trzeba było czekać kilka dni na pierwszy wolny termin, ale naprawa i serwis 2 okien zajęła niecałe pół godziny. Cena za usługę uczciwa. Pracownik uprzejmy, pracuje bardzo czysto i rzetelnie.

google
Piotr Sobieszczak  
Serwis okien znalazłem w wyszukiwarce Google. Sugerując się dotychczas zgromadzonymi bardzo wysokimi opiniami zdecydowałem się na powierzenie zlecenia firmie Meteo. Okazało się, że był to strzał w 10! Kultura na wysokim poziomie, wykonana usługa pierwszorzędnej jakości, a co najważniejsze nie było naciągania na kwoty jak to zwykle w serwisach i usługach tego typu bywa. Pełen profesjonalizm, a osoba realizująca zlecenie godna zaufania i bardzo uczciwa. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę z pewnością wracał.
google
Jakub Małolepszy

Chciałem wymienić uszczelki okienne. Zależało mi na wcześniejszej, rozsądnej wycenie usługi oraz szybkim terminie realizacji i nie zawiodłem się. Sama wymiana również przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam

google

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Dojeżdżamy do klienta w promieniu 40 kilometrów od centrum Warszawy!
Porozmawiajmy
Jesteśmy dostępni w dni robocze
od 8:00 do 20:00.

12
miesięcy gwarancji
na wszystkie usługi
Zasięg działalności serwisu okien w Warszawie